تازگی ,باشه ,رفتارهای

حسادت، عصبانیت، دروغ... رفتارهای زیادی هستن که همه از اونها بدشون میاد. راه ارتباط و پیدا کردن حرف مشترک با آدم‌ها به اندازه کافی سخت هست. طرف مقابل‌ات هم یکی از این رفتارهای ناجور داشته باشه دیگه بدتر.

خوشبختانه من چند تا دوست خوب دارم که فکر کردن بهشون مایۀ آرامشم می‌شه. دائم منتظرم خبرهای خوبی ازشون بهم برسه. خوشحالی‌شون عیناً مثل خوشحالیِ خودمه و از ناراحتی‌هاشون غمگین می‌شم و حتی بیشتر.

وجه مشترک این چند نفر علاوه بر اینکه از اون رفتارهای زشت و آزار دهنده‌ای که تو خط اول گفتم ندارن، درک و هوش بالاشونه. همین باعث می‌شه حرف زدن باهاشون شیرین و طولانی باشه. حرف‌هایی که با هم می‌زنیم البته نه به فلسفه مربوطه نه اوضاع خاورمیانه. شاید در مورد اتفاق خیلی ساده‌ای باشه که تازگی افتاده یا منتظریم بیفته. اما سال‌های نوری فاصله داره تا حرف‌های پوچ و توخالی‌ای که مجبوری با آدم‌های حقیر رد و بدل کنی – از روی ادب.

این روزها خبر دارم که بهترینِ دوستام حال‌شون خوبه. روزگارشون بر وفق مراده و مشغول زندگی هستن. مثلاً یکی‌شون تازگی شرایط خیلی سخت و استرس‌زایی رو از سر گذرونده، یکی دیگه داره تجربه‌های جدیدی به دست می‌آره و دیگری از روند زندگی‌اش راضی به نظر می‌آد...

بهترین و مهم‌ترین دوست‌‌م هم که باباست، حال‌ش خوبه.

این‌ها علاوه بر اتفاق‌های خوبی که تازگی برای خودم افتاده باعث شدن حس کنم روی ابرها هستم. و روی ابرها بودن چه حسی داره؟!

باید بگم معرکه‌ست.

منبع اصلی مطلب : صمٌ بکمٌ عمیٌ فهم لایعقلون، فوووت
برچسب ها : تازگی ,باشه ,رفتارهای
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

ساموزیک : حال همه خوب است؟